Kino Myyri

Ensi-ilta

Vadelmavenepakolainen
pe 3.10.2014

Lauantai Matinea

Metalhead
ke 1.10 klo 16:00

Hopeatähti

Eedenistä Pohjoiseen
to 9.10 klo 14:00

ke 1.10 klo 16:00

Rakkautta & Anarkiaa

Metalhead -K16-

Lisää esityksiä

ke 1.10 klo 18:00

Mielensäpahoittaja

Lisää esityksiä

to 2.10 klo 18:00

Mielensäpahoittaja

Lisää esityksiä


pe 3.10 klo 18:00

Vadelmavenepakolainen

Lisää esityksiä


la 4.10 klo 12:00

Rakkautta & Anarkiaa

Love Story -K12-

Lisää esityksiä

la 4.10 klo 13:45

Viiru ja Pesonen -S-
puhumme suomea

Lisää esityksiä

la 4.10 klo 15:30

Mielensäpahoittaja

Lisää esityksiä

la 4.10 klo 17:30

Vadelmavenepakolainen

Lisää esityksiä


su 5.10 klo 12:00

Rakkautta & Anarkiaa

20 feet from Stardom -S-

Lisää esityksiä

su 5.10 klo 13:45

Viiru ja Pesonen -S-
puhumme suomea

Lisää esityksiä

su 5.10 klo 15:30

Mielensäpahoittaja

Lisää esityksiä

su 5.10 klo 17:30

Vadelmavenepakolainen

Lisää esityksiä


ma 6.10 klo 18:00

Vadelmavenepakolainen

Lisää esityksiä


ti 7.10 klo 18:00

Vadelmavenepakolainen

Lisää esityksiä


ke 8.10 klo 14:15

Vadelmavenepakolainen

Lisää esityksiä

ke 8.10 klo 16:00

Mielensäpahoittaja

Lisää esityksiä

ke 8.10 klo 18:00

Vadelmavenepakolainen

Lisää esityksiä


to 9.10 klo 14:00

Kuukauden hopeaähti

Eedenistä Pohjoiseen -S-

Lisää esityksiä

to 9.10 klo 15:30

Vadelmavenepakolainen

Lisää esityksiä

to 9.10 klo 17:15

Mielensäpahoittaja

Lisää esityksiä

to 9.10 klo 19:15

Vadelmavenepakolainen

Lisää esityksiä


la 11.10 klo 12:00

Lauantai Matinea

Le Week-end -K12-

Lisää esityksiä


la 18.10 klo 12:00

Lauantai Matinea

Tuhat kertaa hyvää yötä -K12-

Lisää esityksiä


la 25.10 klo 12:00

Lauantai Matinea

The Grand Budapest Hotel -K12-

Lisää esityksiä


la 1.11 klo 12:00

Lauantai Matinea

Fading Gigolo -K12-

Lisää esityksiä


to 6.11 klo 14:00

Kuukauden hopeaähti

Satavuotias, joka karkasi ikkunasta ja katosi -K12-

Lisää esityksiä


la 8.11 klo 12:00

Lauantai Matinea

Grace of Monaco -S-

Lisää esityksiä


la 15.11 klo 12:00

Lauantai Matinea

Lunchbox -K7-

Lisää esityksiä


la 22.11 klo 12:00

Lauantai Matinea

Suuri Kauneus -K12-

Lisää esityksiä


la 29.11 klo 12:00

Lauantai Matinea

Isänsä Poika -K7-

Lisää esityksiä


to 4.12.2014 klo 14:00

Kuukauden hopeaähti

Philomena -K7-

Lisää esityksiä


la 13.12.2014 klo 12:00

Lauantai Matinea

Saving Mr. Banks -K12-

Lisää esityksiä

pe 3.10.2014

Vadelmavenepakolainen

pe 10.10.2014

Muumit Rivieralla

ke 1.10 klo 16:00

Metalhead

la 4.10 klo 12:00

Love Story

su 5.10 klo 12:00

20 feet from Stardom

la 11.10 klo 12:00

Le Week-end

la 18.10 klo 12:00

Tuhat kertaa hyvää yötä

la 25.10 klo 12:00

The Grand Budapest Hotel

la 1.11 klo 12:00

Fading Gigolo

la 8.11 klo 12:00

Grace of Monaco

la 15.11 klo 12:00

Lunchbox

la 22.11 klo 12:00

Suuri Kauneus

la 29.11 klo 12:00

Isänsä Poika

la 13.12.2014 klo 12:00

Saving Mr. Banks

to 9.10 klo 14:00

Eedenistä Pohjoiseen

to 6.11 klo 14:00

Satavuotias, joka karkasi ikkunasta ja katosi

to 4.12.2014 klo 14:00

Philomena